MALTA

Lekka, wolno-wisząca markiza do przesłonięcia niewielkiego tarasu lub balkonu. Jej kompaktową konstrukcję wyróżnia uniwersalny uchwyt ścienno-sufitowy, zapewniający szybkość i prostotę montażu oraz umożliwiający pochylenie markizy nawet do 85 stopni. Zastosowany Łańcuch Fleyer’a. 

Silver plus

Markizą o najlżejszej konstrukcji. Nadaje się do balkonów oraz tarasów średniej wielkości. konstrukcja markizy oparta jest na stalowej belce wykonanej z profilu zamkniętego kwadratowego co daje nam swobodę umiejscowienia mocowań uchwytów ściennych.Australia

Markiza przeznaczona jest do dużych tarasów. Dzięki zastosowaniu centralnej podpory możemy zniwelować uginanie się rury nawojowej do minimum. Konstrukcja tej markizy, podobnie jak Silver Plus opiera się na belce kwadratowej.

Jamaika

Połączenie wytrzymałości i elegancji. Konstrukcja pozwala na bardzo intensywne użytkowanie dzięki czemu nadaje się do użytku komercyjnego dla dużych tarasów. Zastosowanie w konstrukcji ramion markizy łańcucha Fleyer’a w połączeniu z precyzją wykonania przegubów zapewnia niezawodne, działanie. Dzięki centralnej podporze rury nawojowej nawet duże markizy mają zawsze równomiernie napiętą tkaninę. Konstrukcja opiera się na stalowej belce kwadratowej, co daje pewną swobodę w wyborze miejsca zamocowania uchwytów. Opcjonalny aluminiowy daszek zapewnia zwiniętej tkaninie osłonę. 

Paladio z kasetą

Specjalna konstrukcja uchwytów ramion powoduje, że ramiona są podnoszone do góry, a belka przednia domyka się szczelnie z kasetą osłaniając zwiniętą tkaninę. Zastosowanie w konstrukcji ramion łańcucha Flyera w połączeniu z precyzją wykonania przegubów zapewniają markizie niezawodne działanie. Dzięki zastosowaniu podpór sprężystych rury nawojowej w markizach tkanina jest równomiernie napinana. Palladio łączy w sobie cechy markizy kasetowej z konstrukcją opartą na kwadratowej belce nośnej. Pozwala to korzystać w pełni z funkcjonalności markizy kasetowej, czyniąc ją jednocześnie łatwą w montażu.

Dakar z kasetą

Pełna kaseta o opływowych kształtach osłania tkaninę i ramiona przed czynnikami atmosferycznymi.

W konstrukcji markizy wystęują rozkładane ramiona ze stopu aluminium, przeguby z łańcuchem Flyera ze stali nierdzewnej zapewniają im wytrzymałość i niezawodne działanie
Italia balkonowa

ITALIA to markizy nadokienno-balkonowe, przeznaczone do zacieniania i osłony wnęk okiennych, witryn i małych tarasów. Charakterystyczną cechą modelu są podnoszone ramiona.