Solar Okna Wrocław pragnie zaproponować Państwu usługi dotyczące komfortu i wygody. Przede wszystkim mamy na uwadze okna, drzwi, rolety zewnętrzne.


     Zadania współczesnego okna nie ograniczają się jedynie do zapewnienia odpowiedniego doświetlenia pomieszczeń. Nowoczesna stolarka powinna wyróżniać się przede wszystkim energooszczędnością, funkcjonalnością, bezproblemową obsługą oraz łatwą konserwacją.


     Na etapie projektowania okien warto uwzględnić dodatkowe możliwości takie jak zastosowanie w drzwiach tarasowych tzw "przesuwki", która ceniona jest za funkcjonalność, dodatkowo z łatwością przystosujemy do tego rozwiązania idealną w obsłudze moskitierę przesuwną. Nawiewniki, stopniowany uchyl czy hamulec okienny to dodatkowe elementy poprawiające funkcjonalność stolarki okiennej. O pięknych formach, niepowtarzalnym wyglądzie i wykonaniu wedle najnowocześniejszej technologii napisano już dużo. Firma Solar Okna Wrocław postawiła sobie za cel mieć produkty, które będą odznaczały się pierwszorzędną jakością.


    Wybraliśmy produkty z myślą o kliencie wymagającym, dla którego okna, drzwi, rolety to przede wszystkim jeden z ważniejszych elementów systemu energooszczędnego budynku, jak ważny dla nas wszystkich element dekoracyjny i zabezpieczający nasze domostwa. Nasze produkty wybierają najczęściej ludzie cieszący się życiem, umiejący racjonalnie gospodarować energią, ceniący sobie wartości rodzinne.

Celem firmy Solar jest zadowolenie klienta poprzez zapewnienie mu profesjonalnej i kompleksowej obsługi. Nie ograniczamy się tylko do sprzedaży, ale oferujemy także usługi montażowe oraz serwisowe na wysokim poziomie.